ماکیان البرز ماکیان البرز .

ماکیان البرز

فروش شایسته ترین کنسانتره ویژه گاو

فروش
شایسته ترین کنسانتره ویژه گاو پرواری در گزینش مواد تشکیل دهنده ی جیره دام و طیور در حیث به چنگ آوردن بها و کیفیت امری لازم می‌باشد . کنسانتره ویژه گاو پرواری یک عدد از این خوراک هاست که بهترین جور این متاع از شیوه این تیم به فروش می رسد .

از آنجا که جیره غذایی بدون نقص در دام می بایست تمام احتیاجات نگهداری، رویش و ساخت حیوان را تامین کند، علوفه به تنهایی توانایی تامین این احتیاجات را ندارد لذا مصرف کنسانتره به یاور علوفه اولا فقدان مواد مغذی در علوفه را تامین کرده و از طرف دیگر بایستی در لحاظ داشت ارتقاء وزن با استعمال از علوفه گران تر از ارتقا وزن با کنسانتره می باشد .

البته می بایست دقت داشت علوفه به میزان اضطراری بدلیل دارا بودن فیبر، جهت ارتقاء عملکرد میکروبهای شکمبه می بایست قسمتی از مواد غذایی را شامل گردد . کنسانتره خوراک فشرده شده دربردارنده مواد مغذی جهت تامین احتیاجات محافظت و تولید میباشد .

آسیاب میکسر

امروزه با فعالیت های اصلاح نژادی صورت گرفته بر روی دام و در سود ارتقا نیاز غذایی آنها، اهمیت مصرف کنسانتره خوراکی متراکم و سرشار از انرژی، پروتئین، مواد ویتامینی، معدنی و افزودنی ها بهمراه علوفه اهمیت فراوانی پیدا می کند .

مزایای
استعمال از کنسانتره پرواری در تغذیه دام کنسانتره تهیه شده با تدبیر از میزان احتیاجات دام و مقدار مواد مغذی موجود در آن هست .
کنسانتره به میزان کافی انرژی و پروتئین قضیه نیاز دام را تامین می کند .
کنسانتره خوش غذا و دارای قابلیت هضم فراوان بالا میباشد .
کنسانتره عاری از موادسازنده مضر و مواد سمی برای تن دام است .
بها تمام گردیده کنسانتره از حیث اقتصادی قابل بازگشت میباشد .
کنسانتره با داشتن حجم قلیل و مواد مغذی زیاد، انرژی واجب برای فعالیت، رشد و تولید را تامین می کند .
مزایای
مصرف کنسانتره پرواری به شکل پلت افزایش
امکان هضم شکمبه در اثر ژلاتینه شدن نشاسته کاهش
عوامل ضد تغذیه ای در خوراک ارتقا
امکان مصرف ماده کم آب و دسترسی مواد مغذی در هر وعده ترکیب
مطلوب از مواد مغذی در هر وعده طعام دهی از
در میان رفتن دست اندرکاران قارچی و میکروبی در کنسانتره در اثر حرارت پلت ارتقاء
خوش خوراکی کنسانتره تسهیل
در حفظ خوراک کاهش
ضایعات در انبار و آخور جلوگیری
از ناهمگن شدن خوراک در حین حمل و نقل و خوراک دهی کاهش
بازه طعام دهی کاهش
رطوبت این نوع کنسانتره در مقایسه با صورت آردی کاهش
هزینه های ساخت و در فیض بهبود ضریب تبدیل سلب اختیار دام در انتخاب مواد مغذی جان دار در پلت بدلیل فشردگی همه اجزای خوراک بطوریکه با مصرف هر قطعه پلت توسط دام مخلوط بدون نقص و یکنواختی از یک مواد اضطراری و قضیه استعمال در جیره در اختیار دام قرار گیرد .
ارزیابی
کنسانتره پرواری پروتئین این کنسانتره به طور معمول 15-15/6درصد، انرژی خالص حفظ 1/7 مگا کالری در کیلوگرم، انرژی خالص پرورش 1/2 مگا کالری در کیلوگرم و حدود یک درصد کلسیم و فسفر می‌باشد .

اندازه
مصرف کنسانتره پرواری مصرف روزانه غذا به فیس ماده خشک در گاو پرواری 2/5 الی 3 درصد وزن تن می باشد که فی مابین 60 الی 80 درصد وزن آن را می توان با کنسانتره ویژه پرواری و بقیه را با علوفه تامین نمود .


برچسب: آسیاب میکسر،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۵:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)